Pajena

Z čeho se může člověk zbláznit?

Z čeho všeho? Jelikož jsem slyšela i o učení =)

Nejlepší odpověď
Rokio

např. z nadměrného stresu, vlivem tragické události, onemocněním závažnou duševní poruchou atd.

Další odpovědi
led

Niekedy z otázok medikov a žiakov zdravotníckych škôl. Objavujú na sebe príznaky všetkých chorôb, o ktorých sa aktuálne učia.

aliendrone

Protože to ivzez decentně přešla, tak s přívětivostí mně vlastní to doplním! Nemusí se vždy jednat o „z čeho“, ale třeba i „z koho“. Máš zrcadlo? ;) :D :D

Drap

Úplně ze všeho. Vše je v hlavě.

ivzez

Z podvýživy i anorexie.
Je toho víc, ale toto mi k tobě přijde aktuální.

terry

To tobě asi nehrozí, že jo? Že by ses zbláznila z učení. Neb času tady trávíš víc, než je zdrávo.

Kryšpín

Kovaný kapitalista z přebytku peněz, kovaný komunista z kapitalismu

Mc Merkurion

… všechno se dá přežít a nezbláznit se, ale jak člověk potká pár blbejch názorů, a vsugeruje si je, tak v tom lítá …