Kazz

world of warcraft-německý server

Zdravím,hledám nějaký německý wow server,raty 1–3× a aby to bylo freecko. Hledam ho proto,protoze kdyz jsem se chtel naucit anglicky zacal jsem hrat na anglickem a anglinu ovládám parádně,to samé s ruštinou-neuměl jsem ani azbuku a po roce hraní se vpoho domluvím. Takže teď hledám německý server-taky aby tam aspoň někdo byl,abych měl od koho to pochytit.
Děkuji
Doplňuji:
Zapomněl jsem uvést-pokud možno TBC či WOTLK.

Odpovědi
RyuzakiKate

To děláš dobře, že si to takhle zpříjemňuješ, díky hraní jsem se taky naučila spoustu nových slovíček. Zkusila jsem něco hledat http://www.gla­diation-wow.de/forum/in­dex.php?page=Por­tal , tak snad to bude k užitku.