Nechápavé

Windows XP – mohl by při reinstalaci hexnout?

(Proste ze by uz nefungoval)

Nejlepší odpověď
anonym

…„hexnout“…
To znamená ´hexadecimálně exnout´???
LOL
A myslíš, že ti „při reinstalaci“ chcípne co? WinXP?? Počítač?? Nervy??
___
Pokud se chceš na něco ptát, vynech slova, jejichž významu nerozumíš – a ptej se tak, aby ti bylo rozumět.

Další odpovědi
setapouch

Ano. Par moznosti je – napr. chyba HW, chyba media, chyba cloveka…
Chybejici ovladace, nespravny licencni klic a dalsi.
Doplňuji:
Jednou se mi v opticke mechanice rozletelo instalacni CD Windows 2000 Professional na snad tisic kousku :(

badisko

pocitac ne …Windows ano …ale to by jsi napavil zase opetovnou instalaci…ze bu jsi vlozil cd/dvd… do mechaniky restartoval pc a dal zase bootovat z cd/dvd ..pak bt ti zase spustil instalaci odznova ovladace …deleni atd …

setapouch

mowla: „hexadecimálně exnout“ :D
Bohuzel, „Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.“

anonym

No jo ty ode mne taky…