Ella

Windows – Systémová chyba – jak se jí zbavit?

Dobrý večer,
nedávno jsem potřebovala odtáhnout stůl s počítačem a byla jsem nucena vypojit trafo? (snad ano :)) od routeru (nevím co to přesně je – stříbrná krabička D-Link s nápisem Fast Ethernet Switch) z elektriky. Pak jsem ho znovu zandala do zástrčky.
Všechno funguje jako předtím, akorát se mi při prvním zapnutí po znovu zapojení do elektriky ukázalo na monitoru „Windows – Systémová chyba, V síty již existuje shodný název.“ A teď se mi to po každém spuštění počítače objevuje dole v modré liště vedle hodin. Nejde s tím nic pracovat, vyřešit chybu ani nic, když na to kliknu, tak to akorát zmizí a příště se to objeví znovu.
Dá se s tím něco udělat?
Děkuji za pomoc.

Nejlepší odpověď
jennysh

Vy máte OS:Windows XP,že ano?
stačí změnit pouze název svého počítače. •Klepněte na tlačítko Start, klepněte pravým tlačítkem na položku Tento počítač a poté na příkaz Vlastnosti. Tam změňte název svého Počítače,jelikož máte shodné názvy počítáčů: Vy a nějaká osoba která,má stejný název počítače,jako máte vy. Proto vám to hlásí.