Avatar uživatele
eradaur

Windows Live Messenger....nemohu tento program odinstalovat...potřebují poradit

současně mně nejde nainstalovat web kamera Microsoft 2000...po dokončení disku se ukáže anglický text že jsem nainstaloval chybu. Je možné, že by chyba byla ve slabém notbooku nebo nefunkčním mechanismu? Zajímavé je, že jsem několikrát kameru nainstaloval a byla naprosto funkční!
Doplňuji:
problem je ten, že při zapnutí notebooku mně nejprve naskočí Windows Live Messenger a musím čekat, než pc najede. U web kamery je zajímavé, že jsem ji několikrát nainstaloval v pohodě a momentálně se ukáže instalace chyby a anglický text...no a to je konec!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4536 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Počítače jsou složité a citlivé. Jak odinstalovat program (je-li vestavěný už v op. systému) nevím. Pokud ale došlo k jeho poškození, zkusil bych nainstalovat novou verzi Live Messengeru.

Problém s nízkým výkonem počítače Vám nezabrání web kameru nainstalovat.

Zkuste tedy nainstalovat live messenger popř. stáhnout i aktuální software ke kameře.

Kdyžtak napište, co přesně za chyby počítač hlásí a jak Vám nejde Messenger odinstalovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tento program se dá odinstalovat pouze přes instalační CD Windows.Když se otevře hlavní stránka,tak tam je záložka na odinstalování techto programů,jako je tento dále internet explorer a ještě další,stačí tam jenom v otevřeném okně odstranit zatržení programu a restart.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
badisko

pryc s nim toto zadej v nabidce start>spustit .. RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs. inf, BLC. Remove

před 3333 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet