MAFIA777

WINDOWS levne

Dobri den v notebooku mam nainstalovani ubuntu od linuxu nevite negdo gde sehnat levne windows nebo umite to negdo zařidit dekuji.

Nejlepší odpověď
anonym

take mam na notebooku UBUNTU … zatim jsem nemel duvod ho menit, zda se ze funguje docela dobře a vlastně v něm nic podstatného nechybí. Nechybi veskera podpora internetu = web prohlizec, icq, skype a podobne programy, dokonce i podpora facebooku promo v systemu, balík Office zrovna tak zdarma jako samotny system, multimedia video hudba, internetové hry (podpora flashe nechybí)…

UBUNTU je system dostupny kdykoliv zdarma na www.ubuntu.cz , kde v nouzi najdete i velmi dobrou uživatelskou podporu (predevsim tedy pomerne snadno srozumitelne wiki navody na cokoliv a diskusni forum)

.. , ale windows jsou komercni produkt a vzdy na nejaky ten tisic prijdou (tedy pokud vam jde o legalni zpusob jejich ziskani), oem verze je nejlevnejsi ale jejich koupe je totez poruseni licencnich podminek jako kdybyste si to stahnul zadarmo treba odsud http://goo.gl/aLlR1 … oem verze totiz muze legalne nakupovat pouze vyrobce nebo prodejce pocitace a dodavat uz se samotnym pocitacem, vy byste musel poridit krabicovou verzi za priblizne 3000 korun (varianta home)

Další odpovědi
Michal Kole

Nejlevnější jsou OEM verze k novému PC
Vy potřebujete nejspíš krabicovou verzi dejte do nějakého srovnávače cen windows