adamdd

Windows 8.1 – Jak nastavit podrobnosti pro všechny složky, nikoliv jen pro jednu? Lze to vůbec?

Jde o podrobnost s názvem „přenosová rychlost“, kterou bych rád viděl automaticky u všech audio souborů. Problém je v tom, že tato podrobnost lze nastavit, ale vždy jen pro jednu konkrétní složku. Předem mnohokráte děkuji za radu (:

Nejlepší odpověď
dr.luha

Pokud máš zapnuto Podokno podrobností + Podrobnosti, tak by to mělo fungovat.
Ale mám v PC http://downlo­ads.ddigest-dl.com/softwa­re/download.php?sid=108­9&ssid=0&did=5
Takže s tím může info o souborech spolupracovat.

adamdd

Moc díky za odpověď, stáhnul jsem si ten Codec Pack a vše jsem nastavil a již všechno funguje, díky za pomoc (: