wifi-pripojeni k internetu

pripojim se k neuzamcenemu wifi a potom jak se mam dostat na internet pomoci wifi

Odpovědi
anonym

vše by mělo proběhnout automaticky ( přidělení ip adresy, nastavení výchozí brány, dns i případného proxy ) takže po připojení by mělo stačit jen spustit internetový prohlížeč ( firefox, google chrome, apod.) a přistoupit na nějakou veřejnou stránku … Pokud se toto nedaří pak je chyba v konfiguraci samotného wifi hotspotu. Některé komerční veřejné wifi vás při zadání jakékoliv adresy výzvou k platbě (obvykle sms) a teprve poté je možné na internet přistoupit