gnr54

Vzpomínáte rádi na své dětství?

Myslím hlavně rodinu.Jestli tam byla pohoda nebo stres.

Nejlepší odpověď
Lucimia

Ano. Vzpomínám ráda, měla jsem hezké dětství. Ale vrátit bych se nechtěla, líbí se mi, že teď si už můžu o sobě rozhodovat sama a že můžu něčeho dosáhnout bez rodičů.

Další odpovědi
Jahoda

Já na své dětství vzpomínám ráda. Měla jsem (a doposud mám 🙂 fajn rodiče, takže dětství jsem si užila. Byla to pohoda, ikdyž byly různé hranice a po překročení jsme dostaly pořádně vyhubováno. Nikdy nám nebylo ublíženo fyzicky. Jako dostaly jsme třeba na zadek, občas takovou mini facku (ta se dostala když už to bylo ale úplně na hranici, nikoli za prkotiny). Já své dětství prožila velmi hezky, s mými rodiči, kteří nás podporovali. Dodnes jsem jim za to vděčná. A to nemluvím teď jen o rodičích, ale i o svých sestrách, se kterýma mám opravdu krásný vztah a navštěvujeme se. Jezdíváme k nim, takže je to opravdu paráda. Navíc dvě sestry bydlí ve stejném městě a autobusem je to asi dvě hodinky, takže v klidu. Třetí má sestra bydlí na Novém Zélandě, takže tam už to tak v klidu není. Jezdívá ona k nám, ale ne zase často, jelikož to není zrovna dvakrát levné a navíc ji teď asi moc brzo neuvidíme, protože se jí narodilo před necelým měsícem miminko 🙂 Ale i tak jsem si se svou rodinou prožila moc hezké dětství, na které se jen tak nezapomíná 🙂 A jsem na to patřičně hrdá 😉

Ale jak říká Lucimia: Už bych se do něj asi vrátit nechtěla. Užila jsem si ho, ale teď žiji v takovém období, že bych neměnila. Má super muže, dobrou práci, skvělé vztahy se všemi a navíc by mě asi taky mrzelo, že bych se nemohla rozhodovat sama za sebe. Teď už můžu, což je velice dobré 🙂

člověk

DÁVNÁ PRAVDA,
ČÍM JE ČLOVĚK STARŠÍ,TÍM VÍC VZPOMÍNÁ NA SVÉ DĚRSTVÍ
A TAK V HLUBOKÉM STÁŘÍ,DĚTSTVÍ JE JEDINÁ VĚC NA KTEROU JSME SCHOPNI SI VZPOMENOUT

panenka

Své dětství jsem měla velmi pěkné a ráda na něj vzpomínám.A protože už mám děti tak se jím snažím dětství udělat taky pěkné aby na něj mohli vzpomínat taky tak krásně jako já vzpomínám do ted.

Klarisa

Na své dětství nemám dobré vzpomínky,tak raději nemyslím na minulost,ale kdybych měla dobré dětství můj život by se ubíral jiným směrem.O tom jsem přesvědčená.

Michal

Já vzpomínám hlavně na pohodu a klid u babičky.

Zdroj: život

grupeto

ano

ami

Děkuji rodičům za krásné dětství, za to, že mi nikdy nedali najevo, kolik mají dospěláckých starostí, a že jich bylo hodně. To si uvědomuju ted´, když mám vlastní rodinu. Nevím, jestli moje děti budou vzpomínat stejně. Byla bych ráda.