vagra

Vzpomenete si na našeho populárního zpěváka?Dnes by se dožil 67let.

skupina Juventus

Nejlepší odpověď
annas

Dnes ráno na něho vzpomínali v rozhlase.
Měla jsem ráda jeho vystoupení s českým komikem a hercem Jiřím Wimmerem.

Láska prý … zpíval Karel Černoch a Peter Dvorský
Doplňuji:
Vagro, dnes jste mě vystřídal.

Další odpovědi
hanulka11

Měl by to být Karel Černoch.Měl skvělý hlas a jeho písničky mám moc ráda dodnes.

Terryle

„Láska prý“ je úžasná písnička… S těma výročíma je to zajímavá souhra událostí, dneska to taky je 13 let od smrti autora originálu Johna Denvera. Jeho skoro největším hitem byla písnička Leaving on a Jet Plane (já ji lakonicky překládám jako Odlítám) – a hádejte, jak se zabil… neukočíroval své soukromé letadlo. Zvláštní, jak se někdy události a souvislosti scházejí…

vagra

Pro Terylle-John Denver, zemřel taky dnes!Ale to je nepodstatný detail.Máte pravdu,že jsou na světě věci…
Píseň Take Me Home, Country Roads od Johna Denvera/mimochodem mého oblíbence/ a několik dalších jeho písní,zpívá už od sedmdesátých let Pavel Bobek.

iceT

Laska pry je moc pekna skladba,doma s mym mladym jsme se nedavno preli kdo s Cernochem duet zpiva-mladej tvrdil,ze je to Margita,no neuspel.

vagra

Annas, bylo by škoda, si jej nepřipomenout.

annas

Já jsem ho měla docela ráda.