Vzpomenete rádi na Boba Marleyho?

Dnes by tento chlápek oslavil 70tiny.
Vzpomenete na jeho hity a máte reggae oblíbené?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zXcshv4MgN4

Nejlepší odpověď
briketka10

už tolik ? jé já ho měla moc ráda a když hrajou
v rádiu jeho písničky, tak si je broukám znám je
nazpaměť z mládí :))
jo a ten Michal Šeps i když ho nezpíval nijak
chvalně byl dobrej kluk dělal prostě šou :)
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1m6tzwNfbWg

Další odpovědi
gecco

Jasně…
Houpavé reggae, holka pod pazuchou, pár set kiláků po okreskách ´přede mnou´…
Pohůdka…
😉

a623682@drdr

Ne.

Kelt

Matně vzpomínám, určitě jsem slyšel. I když No woman no cry se mi více líbí od Bonie M. Každopádně je to borec, který uměl, ale já bych si ho nekoupil. Tím neříkám, že bych ho odmítnul, ale nepouštěl bych si ho denně. Ta jeho hudba je taky na vyšší úrovni než hudba z rádia.

cochee

Ne. Nemám rád reggae a Marleyho taky ne. Ono všechno kolem hulení se mi zdá tak strašně protivně v pohodě, protože to „v pohodě“ je zde prvoplánové. Jinými slovy: byl by průser, kdyby to v pohodě nebylo.

setapouch

Ne.

anonym

Ne, tohle mě nikdy nebavilo