Avatar uživatele
Pájo

Vzpomenete, jaká byla vaše svatba? Nebo se podělíte o vaše sny, jaká bude?

Měli jste „normální“ svatbu nebo se konala někde na neobvyklém místě? (Pokud ano, tak kde)? Bylo hodně svatebčanů? A jak jste na svatbu jeli? Zavzpomínejte a napište.
Díky. P.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Deli, Wang, MA-SU-KA, anonym před 4253 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Zatím nemám ani s kým se ženit, ale až to jednou přijde, těším se, že si opíšu manželský slib manželů Walschových z knihy „Hovory s Bohem“, a až ho tam přednesu, všichni budou čubrnět. Walschovi jsou spolu i dnes na stará kolena a dodnes na ten slib vzpomínají, kdežto ten dnešní „tradiční“, který se všude říká, dělá v podstatě z budoucí manželky legální neplacenou služku, aniž by si to účastníci svatby uvědomovali.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vdávat se nehodlám, tak žádná svatba nebude. Ačkoliv mě vždycky bavilo na ně chodit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Pěšky jsme šli z našeho domu na Obecní úřad, kde nás oddal starosta, pak jsme se šli fotit do parku a pak na hasičské hřiště, kde se jedlo grilované prasátko, ovoce, zelenina, popíjelo se, tancovalo dlouho do noci… Nemělo to chybu. Šli jsme pěšky, ale státní silnici, kterou průvod procházel, blokovaly z obou stran dva kamiony (manžel je dispečer MKD) a dlouze troubili. Sešlo se tak 300 lidí „na kukačku“ a přes 100 na hostinu, bylo to úžasné.
Doplňuji:
Sorry, troubily…
Jo a dort byl taky, třípatrovej.

Upravil/a: Deli

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Dobrý den, máte některá zkušenosti s plánováním zimní svatby u moře spolu s agenturou https://www.y­achtwedding.cz/? Jak jste byli spokojeni?

před 1579 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahojky, no zatím ne, ale zrovna letos svazbu plánujeme, tak je asi oslovíme. Já toužím po exotice celý život, s manželem to ještě proplánujeme, ale asi yachtwedding.cz oslovíme. Někdo zkušenosti?

před 1520 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ahojky, senzační agentura. My je využili. Sami bychom nic nezařídili, ovšem díky této agentuře jsme měli vše zajištěné. Doporučuju.

před 1558 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jj, holky moc moc díky za info. Mrknu na to :) Stejně budu potřebovat poradit ohledně všeho…

před 1458 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahojky, já bych svatbu v zaničí mít chtěla moc! Nejlíp teda někde v Evropě… Asi Itálie mě láká nejvíc. Krásné je třeba Lago di Garga se svatbou na hradě nad jezerem. Víš co, je to blízko a dojede tam klidně celá rodina autem https://www.y­achtwedding.cz/svat­ba-svatebni-cesta/italie/. Co myslíš? :)

před 1670 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Sama bych do tohodle nikdy nešla. Jako jo, cestu bych ještě zorganizovala, možná ubytko, ale sňatek rozhodně ně. Takže ne, sami jsme to nezařizovali. Oslovili jsme profíky. Měli jsme vše přes yachtwedding.cz. A jsme nadšeni. Organizace neskutečná. Všechno super.

před 1702 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

My jsme meli svatbu pohádkovou na pohádkovém místě. Brali jsme se v Itálii. Za přítomnosti rodiny a nejbližších přátel. Byla to nádhera a pokud mohu radit, tak tenhle zažitek jedině doporučuju.

před 1759 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

A to jste si plánovali všechno sami? Nebo vám s organizací někdo pomáhal?

před 1611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

A kde přesně v Itálii jste se brali? A to jsme organizovali sami nebo přes https://www.y­achtwedding.cz/?

před 1639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Sonko a pomáhal vám někdo s organizací? nebo jste si vše zařizovali sami? Já bych totiž Itálii taky moc chtěla, jen jaksi nevím, jak na to…

před 1732 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

quentos: taky jsem koukal na Beverly Hills

před 3023 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek