Marek Svobod

Vzali by mě do nějakého fotbalové týmu, když je mi 14 a moc ho neumím hrát?

Jestli ano tak napište pls, do kterého v Praze.

Odpovědi
Pepa25

Začínat ve 14 je už pozdě, to už jsou starší žáci, většinou berou děti do přípravek, to je tak do 10 – 11 let. Zvlášť myslím v Praze, tam je o fotbal docela zájem. Níže je odkaz na týmy se staršími žáky, zkusil bych některý méně známý někde na kraji města …

Zdroj: https://www.fot­balpraha.cz/sou­teze/tabulka/322-e3a-2-trida-skupina-a-starsich-zaku?id_season=2021

JežíšKristus

Běž se zeptat trenéra týmu ve tvém okolí.

elkon

Na fotbal, stejně jako na jiné sporty je potřeba talent. Jinak to nemá smysl. Když sám víš, že ti to nejde, tak zkus něco jiného.

dubraro

Budeš to muset zkusit.
V Praze se hrají lokální soutěže:
Pražský přebor
I.A třída sk. A
I.A třída sk. B
I.B třída sk. A
I.B třída sk. B
Každá z nich má 15 – 20 mužstev.