karecekmaplo

Jak mám sepsat pro pojišťovnu dokument , který prokazuje vzájemný vztah mezi mnou a mým kolegou? Více v doplnění,

Dobrý den, potřebuji poradit jak mám sepsat pro pojišťovnu dokument který prokazuje vzájemný vztah mezi mnou a mým kolegou, jejich odpověď na mou otázku byla zcela debilní tak se ptám zde, musí být ověřeny podpisy? musí tam být rodná čísla ? popřípadě

Vzájemný vztah mezi pojišťěným a poškozenýmco vše to má ještě obsahovat.děkuji

Odpovědi
Drap

Vzájemný vztah a vše co s ním souvisí je uvede v pojistné smlouvě.

Pepa25

Napsal bych to co nejjednodušeji, bez ověřených podpisů, RČ atd. Hlavně pravdivě a co nejdříve (předpokládám, že to vyžaduji pro likvidaci pojistné události). Když se jim to nebude líbit, tak se ozvou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.