Avatar uživatele
Dumbo

jak to funguje s vyzvednutím doporučené zásilky na poště, když se na webu v ČP objevilo adresát nezastizen??

Zdravím, jak to funguje s vyzvednutím doporučené zásilky na poště, když se na webu (sledování zásilky) v ČP objevilo „Uložení zásilky – adresát nezastižen“ (je to poslední zpráva, co tam je), ale do schránky nic nepřišlo? Můžu jít na poštu se zeptat, jestli tam není něco pro (někoho mým jménem nebo jak to říct?) nebo co mám udělat, pokud si chci zásilku vyzvednout už dnes a jak to vlastně funguje?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, zajít na poštu s občanským průkazem a zásilku vyzvednout. Souičasně podat stížnost, že nebyla doručena zpráva o uložení zásilky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Ano, muzes tam zajit i bez vyzvy. A je dost mozne, ze vyzvu najdes zitra.
U nas mi postacka na prepazce rikala, ze baliky rozvazi jini nez davaji vyzvu k vyzvednuti zasilky. Nepochopil jsem proc, radeji jsem si pomyslel cosi o inteligenci a neschopnosti a dal to neresil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Milan8911

Mě se stalo to samý, podle http://www.sle­dovani-zasilek.com/spo­lecnosti/ceska-posta-sledovani-zasilek/ jsem měl balík poště (Adresát nezastižen). Ale do schránky mi nic nepřišlo. Stačí normálně přijít s občanským průkazem a paní ti v PC vyhledá jestli tam máš balík na tvoje údaje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek