Anonym012

Vyzva k vyzvednuti zasilky, o co jde?

Nic jsem si neobjednal, co to vse muze byt?

Odpovědi
Kepler

Může jít o úřední doporučený dopis. Nebyl jsi doma, nebo pošťačka byla líná.

klumprt

Třeba předvolání k výslechu.

autacek

Jdou po tobě a tak ti píšou.

peterd108

Nejlépe uděláte, když se půjdete na poštu osobně zeptat nebo alespoň zavolat.

Edison

Může to být nějaká zásilka. I neobjednaná.

Mc Merkurion

… na výzvě bejvá uvedena podací pošta a druh zásilky >>> to někdy hodně napoví … třebas oznámení o tomto https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-prijdou-penize-z-dobirky ??? …

Hlada

U neregistrované zásilky to může být cokoli, co se nevešlo do schránky.
U registrovné zásilky je na výzvě její číslo a podle něj se dá na stránkách České pošty zjistit podací pošta. Je dobré být klientem, protože pak příjde e-mail, ve kterém je uveden odesílatel.