J.Mecir

Nevíte někdo o nějakých stránkách, kde se dají online vyvolat fotografie čtvercového formátu?

Vyvolání fotografie čtvercového formátu. Zdravím, nevíte někdo o nějakých stránkách, kde se dají online vyvolat fotografie čtvercového formátu? celkem jedno jakých rozměrů. Děkuju :)

Odpovědi
arygnoc

iba na tých, kde online upečiete chlieb a uvaríte večeru.

;-Q

Lamalam

Na žádných stránkách ti fotografie nevyvolají, ale ve většině fotolabů se čtvercovým formátem nedělají problém.

Hledala jsem a našla http://sluzby­.fotoskoda.cz/vy­volani-fotografii/ctver­cove