martinecek20

Vytvoření android RSS aplikace

Dobrý den,již delší dobu hledám něco co by mi fungovalo ale nijak se nedaří.Potřebuji si udělat RSS pro můj web (pro rejpálky: vtipnyosel.cz) našel jsem zatím jen Appyet IbuildApp ale ty jsou placené a navíc si to nědělám já ale z části to dělá „stroj“ existuje něco takového kde bych si to udělal ? Jsem vděšný za každý tip,Předem děkuji

Odpovědi
anonym

Chlapče! Poradím ti – Nauč se Javu a pak si udělej nějaký XML Parser. A 90% máš za sebou.