Kryšpín

Kde je hlavní příčina vysokých emisí CO2 v Česku?

Dle EU máme o 46 % vyšší emise proti průměru EU, kde může být hlavní příčina? Spotřeba uhlí pro domácnosti klesá, jsou to osobní auta, nákladní auta, neb něco jiného?

Odpovědi
Edison

Zdrojů dat je plný internet: https://www.go­ogle.cz/search?q=e­misn%C3%AD+bi­lance+co2&new­window=1&site=web­hp&source=lnms&sa=­X&ved=0ahUKEw­j_5LTtn-_eAhUB_qQKHYY­sAKEQ_AUICSgA&biw=1280­&bih=716&dpr=2

Chce to to poněkud probrat. Na to se dělaj celé vysokoškolské práce a vědecké studie.

klob1

Tuhle v TV tvrdili, že nejvíce za to mohou zvířata, tak budeme jíst nějaké umělé náhražky zvířecího masa. Pak to prý za to mohou Bioplynky. Já si osobně myslím, že uhlí a dřívější auta za to nemohou, jen plasty a gumy, které pálí lidé. Za to nejvíce mohou jen lidé. Tady u nás jsou min. dva baráky, kteří to pálí naplno všechny svinstva a policisté hned vedle stojí a nevadí jim to, že to také dýchají, ani není vidět na krok. Kvalitní uhlí se prodávalo do Německa a Němci si jej za pár kaček dávali do svých dolů, aby měli. Ono vše tzv. Bio nemusí být ku prospěchu přírodě. Sám to řekl jeden Magnát u nás v blízkosti, který si dělal studie, když chtěl zakládat Bio – Plynky. Je to jen na lidech, jestli koupí co v jakém obalu a tak, jak se sám zachová celkově v životě. Plasty se vyváží na kupu. A v Praze recyklace je, že se plasty pálí a Praha má za to elektriku. A Čína, to už nepálí a tzv. nerecykluje, jako dříve, ty už jsou úplně jinde! Takže Česko, hnusu všecko.