JamesCZ

Jak vysoký je Pepa Vojtek?

Dobrý den, omlouvám se, že vyrušuji, ví někdo, jak vysoký je Pepa Vojtek? Jeden zdroj uvádí, že 186 cm, ale podle mě je to blbost, protože, když je vyfocen a postaven vedle Absolonový, tak není až tak vyšší, a to má 172 cm (podpatky neměla). Nevíte někdo? Tipuju tak 180–181 cm. Děkuji

Odpovědi
Alesh

A podpatky Absolonový jsi přičetl? 🙂
Jo, tak to budeš asi muset Vojtkovi napsal, jestli fakt měří těch 186 cm. Jinak to asi ověřit nejde. Pak už jen zbývá věřit zdrojům na netu.

marci1

Výšku 186 cm uvádí na netu více zdrojů. Monika Absolonová měří 172 cm, tak to by mohlo odpovídat. 🙂

elkon

Podle dostupného zdroje měří Josef Vojtek 186cm.

Prostě já...

Našla jsem pouze informace o tom, že měří 186 cm. Takže je to asi možné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.