Tomas744

Výška muže 189cm pro malé holky?

Věk 25let výška 189cm. Dotaz pro malé holky pod 165cm, nebo dokonce pod 160cm. Není moje výška až příliš? Měli by jste zájem o někoho s mojí výškou, nebo už by to pro vás bylo na obtíž? Malé holky se mi líbí, ale vedle nich vypadám asi jako jejich taťka

Nejlepší odpověď
anonym

Ty ani nevíš, čím disponuješ. Měla jsem kluka, co měřil rovný dva metry, já mám 168 cm, holky mi ho záviděly, byla jsem na něj hrozně pyšná, njn…už je tomu dvacet let 🙂

Další odpovědi
kapka

:O Dvacet let žiju s manželem o 30 cm vyšším, než jsem já. A teď po přečtení toho dotazu… asi ho budu muset opustit… máš na svědomí rozpad našeho manželství :( :D :D

Agneta

Příroda rozhoduje takto : Pavděpodobně ta holka zemře při porodu, když by s tebou měla dítě(dnes né, ale dřív by to tak bylo). A tak říkám, že když se vám to oboum líbí, tak proč né. Já jsem pro max. 18 až 20 cm rozdíl.:D

marci1

Pokud se budete mít rádi, tak výška nerozhoduje. U mě je to taky tak. 🙂

gagaga

Agnet.., to mame stejny
ja jsem taky pro :
pro max. 18 až 20 cm …
:p

  • iv-

anonym

gagaga pořád je řeč jen o výšce postavy, nebo ti už jsou rozměry něčeho jinýho? 😁

Agneta

V televizním pořadu „Na stojáka“ představovali knihu „Matematika pro ženy“, v které tvrdě stojí, že pokud je výškový rozdíl partnerů 30 – 40 cm, tak může být maximum 20 až 25 cm. Tak fakt nevím…to je třeba se zeptat toho muže, jaký má k tomu postoj.

Tak teď shrneme všechny nejdůležitější pojmy:

  • na stojáka
  • tvrdě stojí
  • může být 20 až 25 cm
  • jaký postoj má ten muž

No, že se ta nestyda nestydí – jít s takovým chlapem po ulici, že ? ♫♫♫ ♪♫ ♫♫♫ ♪♪♫ …

gagaga

aha…tak o vysce postavy ??
.. ja popleta …
:)

  • iv-

anonym

😁

annas

Iv,
dcera mé známé 160 cm, její muž kolem 200 cm. Pohled zezadu, když se drželi za ruce, jako když otec vede dítě.:-))

anonym

a já byla spokojená, měla jsem nádherný pocit bezpečí, bylo to super 😁