Kalim_YT

Vyřadí umělá inteligince tento veb z provozu?

Úvod:
S rozvojem umělé inteligence (UI) a její schopnosti analyzovat a interpretovat data se objevují otázky ohledně jejího potenciálu nahradit existující Q&A (otázky a odpovědi) weby. Tyto weby slouží jako platformy, kde uživatelé mohou pokládat otázky a získávat odpovědi od ostatních uživatelů. Zatímco UI může poskytnout rychlý a efektivní zdroj informací, stále existuje několik faktorů, které by mohly omezit jeho schopnost plně nahradit Q&A weby.

Rozšířený přístup ke znalostem:
Q&A weby mají tu výhodu, že lidé přispívají svými zkušenostmi a znalostmi, které jsou specifické pro různé situace. UI je sice schopná shromažďovat a analyzovat velké množství dat, ale stále se může setkat s omezeními v přístupu ke specifickým a kontextovým informacím, které jsou klíčové pro určité dotazy. Lidé mohou poskytnout osobní perspektivu, kterou UI nemusí být schopna replikovat.

Empatie a lidský faktor:
Při odpovídání na otázky na Q&A webech se lidé často snaží nejen poskytnout informace, ale také nabídnout empatickou podporu a porozumění. UI může být omezeno v porozumění emocím a subtilitám lidské interakce, což může vést k omezení v poskytování komplexních odpovědí. Lidský faktor a empatie mohou být zásadní při zodpovídání otázek týkajících se citlivých témat a individuálních situací.

Neustále se vyvíjející znalosti:
UI může být schopna rychle získávat informace a odpovědi na základě dostupných dat, ale některé otázky vyžadují aktuální a dynamické znalosti. V některých oblastech, jako je medicína, technologie nebo právo, se informace a postupy neustále vyvíjejí. Je proto důležité mít lidskou interakci a odbornou expertizu, která je schopna poskytnout nejaktuálnější informace a poradenství.

Toto napsala AI za 20 vteřin na tuto otázku… Co si o tom mysíte?

https://chat.o­penai.com/

Nejlepší odpověď
Mravenec

Přestaň ve svých odpovědích používat chatbot, všechny jsem ti je nahlásil. Je to proti pravidlům serveru a je to podvod. Nehledě na to, že informace z chatbotu jsou lživé.

Další odpovědi
tomasnejedl

Myslím si, že web se píše s W, nikoliv V.

elkon

Myslím si, že máš zbytečné „starosti“. Zřejmě nemá co dělat, když se zabýváš zbytečnostmi.

Drap

Nevyřadí., alespoň v dohledné době ne.

Themeansar

Vše evolučně směřuje k nahrazení lidí za naprogramované stroje; antikoncepce, porno, vandalismus, válka, pandemie, inflace atd. to vše jsou signály že zde člověk už brzo evolučně skončí a tím zde skončí i; rádio, televize, internet atd.

Zdroj: https://gvkb.blog­spot.com/

tomasnejedl

Sdílené body naznačují, že i když UI může poskytnout rychlý přístup k informacím, stále existují oblasti, kde lidská interakce a lidský faktor jsou nezbytné. UI může mít omezený přístup ke specifickým a kontextovým informacím, které jsou klíčové pro některé dotazy. Navíc, lidská empatie a schopnost porozumět emocím mohou být nedostižné pro UI, což omezuje jeho schopnost poskytnout komplexní odpovědi. Dalším faktorem je neustále se vyvíjející povaha znalostí v některých oblastech. UI může získávat informace na základě dostupných dat, ale ne vždy je schopna poskytnout nejaktuálnější informace a odborné poradenství, které vyžadují dynamické znalosti. Tato AI odpověď byla vygenerována za 20 vteřin na základě poskytnutých informací. Je důležité si uvědomit, že UI je nástroj, který má své omezení a že lidský faktor a lidská interakce mohou i nadále hrát klíčovou roli v poskytování odpovědí na otázky, zejména v situacích vyžadujících osobní zkušenosti, empatii a neustále se vyvíjející znalosti.

Mravenec

Tebe se to týká také. Užívání chatbotu není na tomto severu povoleno.

Kalim_YT

tomasnejedl, to je sice pravda, ale na to jsem se neptal..