Matiselis

Vyplatí se kupovat ergonomickou podložku pod myš?

Někteří říkají, že tyto podložky pomohou zamezit syndromu karpálního tunelu. Druzí lidé ale zase tvrdí, že jsou k ničemu, že ztěžují práci, nebo že dokonce mohou přispět ke vzniku fyzických obtíží. Tak jak to tedy je? Moc děkuji za názory.

Odpovědi
elkon

Každému vyhovuje něco jiného, já žádnou podložku nepoužívám. A desítky let mi to nevadí.

patrikmika

tyhle podložky jsou lepší pro pracování, prozože se o tu vatu pod tím polžtářkem (nebo barevnou vodu) dá opřít zápěstí