Adula.57

Jak dlouho čekat na vyplacení pojistného?

Dobrý den,
už před měsícem jsem si dala k pojišťovně žádost o vyplacení pojistky za úraz. Po 30 dnech mi mělo přijít rozhodnutí o výši pojistného, ale už je to skoro 40 dnů a nic mi nepřišlo. Nevíte co mám dělat? Mám počkat, nebo zavolat?

Odpovědi
mosoj

Není nic snazšího, než se podívat na číslo pojistné události a do pojišťovny zavolat.

Pepa25

Určitě bych se ozval s dotazem, jak likvidace pojistné události probíhá a zda něco nebrání vyplacení pojistného plnění …