lolinka255

Vypatí se koupit Iphone 5s v bazaru?

Odpovědi
Funna

stejně, jako se vyplatí koupit každou jinou věc z bazaru..o jejím původu, stáří, skrytých vadách, chybách skoro nic nevíš, protože nemáš možnost nijak si ověřit informace, které ti prodejce „nakukal“…je to vždycky risk, nebo zisk…

gecco

Já vím, je ti 12…
Ale trochu přemejšlet už bys mohla, ne?
😉
To, zda se koupě „vyplatí“ závisí na stavu dané věci, poskytnuté (a vymahatelné) záruce a na ceně.
Kde se koupě uskuteční je nepodstatné.

McArthur

Osobně bych to nedělal. Nevíš kdo to jak používal a proč se toho tedy zbavuje. U mobilu je obrovská spousta možností, kde se to může poprdět a náklady na případnou opravu jsou dost vysoké.

Raději si kup levnější nový mobil z běžného obchodu. Budeš mít záruku 2 roky a pokud mobil nevykoupeš, nebudeš ho brát do koupelny nebo Ti nespadne na zem, tak můžeš být v klidu.