Dža-Dža

Je normální, když menstruuji 3 dny, pak mám jeden den klid a potom zase další 2 dny menstruuji?

Je normální, když menstruuji 3 dny, pak mám jeden den klid a potom zase další 2 dny menstruuji? Nestává se mi to často, jen výjimečně.

Odpovědi
Drap

Ano, je to normální

Nuk nuk

Mno, úplně normální to není, ale záleží na věku. V pubertě může být menstruace hodně nepravidelná a mohou se dít i podobné věci. Ve vyšším věku bych to možná raději konzultovala s gynekologem.