FlAsh_7

Vymyslel jsem nový druh fotografie, jak to mám „ohlásit světu“?

Nejlepší odpověď
dubraro

Fotografové to obvykle dělají tak, že uspořádají výstavu svých fotografií.

Další odpovědi
Elk

Nechat si to patentovat!

Edison

Dubraro má vyjímečně pravdu. Elk spíše nikoli. Patentovat si můžeš technologii, postup. Ne umělecké dílo. Čili jde o to si uvědomit, co je účelem toho „druhu“. Dále je potřeba si ověřit, jestli to náhodou už někdo nedělá, v případě technické fotografie jestli to někdo nemá už vymyšleno a chráněno. Ale aspoň naznačit, v čom ten druh spočívá, i bez bližšího popisu postupu…

Kelt

No to je skvělé.Pořád se ptáš, co fotografovat a jak, člověk by si myslel, že jsi fotoaparát a fotografii viděl pouze za výlohou a hle, my tady máme nového umělce. No dobře, očekávám, že uspořádáš výstavu a příští týden budou zahraniční média velebit Českou školu fotografování. Opět jsme světoví.

mzm

Bojím se, že když zadáš svůj „nový“ nápad do „gůglu“ vypadne na tebe 80 stejných nebo hodně podobných věcí, co už někdo vymylsel…
Popřeju, aby tomu tak nebylo.

Edison

Mimochodem.. jak jsi mohl vymyslet cokoli s fotografií, když o fotografii vůbec nic nevíš???

anonym

a právě ta neznalost mu umožní vynalézat zcela nové věci aniž by si jen připustil, že existují. Znám děti které když objevili, že rastrový editor umí měnit barvy fotografie (zaměnit jednu za jinou) nabyli dojmu že si ten objev musí okamžitě patentovat a ani je nenapadlo že už jen fakt, že to ten editor umí znamená, že někdo jiný se tím musel zabývat před nimi 🙂

Edison

No právě… Spíše vymyslel dávno vymyšlené.

Edison

Asi jako když na jedné nejmenované televizi objevili, že voda při teplotách pod nulou mrzne. Tak to přeci museli oznámit světu.