Jakub4784

Výměna procesoru v Notebooku. Potrebuju neco navic?

Zdravim, mam dotaz.
Koupil jsem procesor do notebooku z druhe ruky bez zadneho navodu ani CD.
Proto nevim jestli staci procesor zapojit a serfovat nebo ho potom budu muset jeste nejak nainstalovat ?? Popripade jak?

Odpovědi
Nechápavé

Nejsem si jistý jestli v notebooku jde vyměňovat procesor,myslim ze ne..

Pokud byse ti to povedlo,tak si nejsem jisty ze by to fungovalo + ztrácíš záruku

Alespon napis co mas za notebook

lukas1912

pokut vimněniš procesor tak hnet po vimněně se ti automaticki sam nainstaluje