Rejkjavik

Vymazání filmů z CD

Dobrý den, chci se zeptat jestli se dá nějak, když mám z uloz.to stáhnutej film a mám ho na cd, jestli se to dá ten film nějak smazat. Pořád to hledám a nenašel jsem nic na odstranění filmu. Díky za odpovědi
Doplňuji:
Jo a mám to uložený na DVD-R

Nejlepší odpověď
chudst

Pokud to neni prepisovatelne CD (tj. CD-RW), ale je to klasicke CD (tj. CD-R), tak se odstranit nijak neda.

Doplnena: takze ne „z CD“, ale z „DVD“. Kazdopadne je to totez: nemate-li to na DVD-RW, ale mate to na DVD-R (je jedno, zda-li plus ci minus), tak se to vymazat neda.

Další odpovědi
lexx

i když to bude na dvd-RW nebo dvd+RW tak to smazat sice půjde ale nejprv dát ve vypalovacím programu volbu nástroje – smazat disk, dvd-R ani dvd+R smazat nelze, je to trvalý záznam jak už bylo uvedeno

vamplires

Zkus Alkohol, nebo Nero…

CD -DVD se rozděluje podle kapacity – jinak mezi nimi není rozdíl! ;)

Pro Romana: Tak jsem to nemyslela, nemusíš mě chytat za každé slovo.
Samozřejmě jsou mezi nimi i další rozdíly, no… Radši nic, než zase plácnu nějakou blbost :D

RomanP

Pro vamplires
Takže to znamená, že pokud budu mít film ve formátu DVD o velikosti 500 MB a s atributy VIDEO_TS tak po vypálení na CD-R či CD-RW to půjde přehrát ve stolním DVD přehrávači? Ani to zkoušet nebudu, hrozilo by přinejmenším zaseknutí DVD přehrávače.