Avatar uživatele
Rejkjavik

Vymazání filmů z CD

Dobrý den, chci se zeptat jestli se dá nějak, když mám z uloz.to stáhnutej film a mám ho na cd, jestli se to dá ten film nějak smazat. Pořád to hledám a nenašel jsem nic na odstranění filmu. Díky za odpovědi
Doplňuji:
Jo a mám to uložený na DVD-R

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4615 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Pokud to neni prepisovatelne CD (tj. CD-RW), ale je to klasicke CD (tj. CD-R), tak se odstranit nijak neda.

Doplnena: takze ne „z CD“, ale z „DVD“. Kazdopadne je to totez: nemate-li to na DVD-RW, ale mate to na DVD-R (je jedno, zda-li plus ci minus), tak se to vymazat neda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

i když to bude na dvd-RW nebo dvd+RW tak to smazat sice půjde ale nejprv dát ve vypalovacím programu volbu nástroje – smazat disk, dvd-R ani dvd+R smazat nelze, je to trvalý záznam jak už bylo uvedeno

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vamplires

Zkus Alkohol, nebo Nero…

CD -DVD se rozděluje podle kapacity – jinak mezi nimi není rozdíl! ;)

Pro Romana: Tak jsem to nemyslela, nemusíš mě chytat za každé slovo.
Samozřejmě jsou mezi nimi i další rozdíly, no… Radši nic, než zase plácnu nějakou blbost :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

Pro vamplires
Takže to znamená, že pokud budu mít film ve formátu DVD o velikosti 500 MB a s atributy VIDEO_TS tak po vypálení na CD-R či CD-RW to půjde přehrát ve stolním DVD přehrávači? Ani to zkoušet nebudu, hrozilo by přinejmenším zaseknutí DVD přehrávače.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek