Sandy

Co s tím je a jak to opravit?

Mám problém když chci vypálit cd nebo film. Vložím do počítače prázdný disk, rozkliknu tento počítač a kliknu na cd-romku (nevím jak se tomu říká správně, já si vystačím s tímhle názvem). Ale ono zobrazuje, že je v počítači vloženo DVD-RW s dvanácti písničkami (vypalovala jsem to asi před deseti dny). Zobrazuje se mi to tam i když v počítači není žádné CD a i když je cd-romka otevřená. Zkoušela jsem ty písničky vymazat, ale nejde to. Prostě je tam pořád to DVD-RW bez ohledu na to, co v počítači je. Jako by prostě počítač „neviděl“ to prázdný cd a stál si za svým. Filmy nebo písničky z cd a dvd jdou přehrávat normálně.

Nejlepší odpověď
9 řemesel

Zřejmě máte písničky uloženy k dalšímu vypálení.Mě to tak udělala dcera na Neru.Takže otevřít vypalovací program , zrušit tuto volbu(asi to bude trocha pátrání,nevím co používáte),smazat a hlavně: až budete příště končit tak neukládat k dalšímu vypalování.Net­vrdím, že totak je doopravdy, vycházím jen ze své zkušenosti,tam bych to hledal.Tak hodně štěstí a dejte vědět!