panenka

Vymazání cd

dobrý den našla jsem si cd kde je jen 30 minut nahrávky chtěla bych ho vymazat a vypálit na něj film jde to prosím a jak prosím o přesný postup používám nero 6 děkuji všem

Nejlepší odpověď
Miroslavst

pokud je to cd označeno jako CD-RW tak to vymazat půjde, pokud tam není značka RW bohužel buď si necháš 30 minut hudby nebo ho zahoď, ale přepsat nepůjde.
Jednou vypálená data na normálním cd již nejdou smazat.

Další odpovědi
SinceX

Doporučuji si koupit CD ± RW, které jdou přepsat..:) Stojí cca 40 Kč