kurec

co to znamena vymazat…

cookie co to znamena vymazat cookie z fora nebo http://img705­.imageshack.us/im­g705/3585/coo­kieb.png

Nejlepší odpověď
Mapel

Napíšu to velice laicky, odborníci prominou. Po otevření prohlížeče, programu atd. potřebují pro svou práci cookie jako květiny i plevel kořeny. Když program ukončím zůstanou cookie jako kořeny když poseču rostliny. Když zasadim novou květinu, tak ze starých kořenů může růst plevel a zaplevelí zahrádku. Také cookie je takovým plevelem pro jiné programy a zpomalují rychlost počítače.

Cookie proto musím vymazat, tak jako vytrhat kořeny o plevele.

Další odpovědi
www

Znamená to odstranit zbytečnosti při velkém množství zpomalujících systém, vzniklé při práci ní PC.
Více o cookies zde:

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/HTTP_co­okie