DusanOrlik

Vykládání karet(Věštba)-věříte na ni?

Doplňuji:
Zkuste se podívat na tuto stránku: www.ezotv.cz

Nejlepší odpověď
quentos

karty nelžou, ale musí se to umět. Zažil jsem výborné kartářky, kartáře, jejich předpovědi se vyplnily.

Další odpovědi
PostApMan

Sám tomu nevěřím, ale taky musím potvrdit že jsem zažil (nedávno) vykládání karet, stím že se to postupně plní (a kupodivu docela přesně). Ale asi opravdu záleží na tom kdo karty vykládá.

Jsem spíše vědecký typ, rád si všechno potvrzuji, kontroluji a žádám důkazy, ale toto je vyjímka, dle mého názoru vykládání karet funguje.

anonym

verim,mam dobrou zkusenost

panenka

Ano věřím moje kamarádka vykládá karty 10 let každý rok si k ní zajdu a vždy co mě řekla se mi vyplnilo.

BEAES

Ano věřím a dokonce se tím i zabývám a pokouším se vykládat karty, občas sobě a kámoškám. Karty umí dobře poradit.

niobe

Ano, věřím, celá rodina-tedy dámská část rodiny karty vykládáme |:o).
P.S.:Karty se NEDAJÍ naučit-je to dar od Boha…

vecernice

Lepší nevědět…

ReHu

Určitě věřím, už se mi to mnohokrát potvrdilo, ale ne každý je umí správně vyložit.
Doplňuji:
Tyto stránky mě nijak neoslovily. Raději dám poprvé na doporučení někoho spokojeného a pak už se řídím vlastními pocity a ověřením si skutečností.
Mám ověřenou jednu astroložku v Kolíně, tam to funguje.

Michal

Něco na tom asi bude,když to tolik lidí poslouchá.Já nemám ani kladný ani záporný zážitek s výkladem karet.

nabubindes

nevím, nikdy jsem neměl možnost, nebo spíš jsem se nikdy s nikým v mém okolí nesetkal, nikdo takový se v mojí blízkosti nepohyboval, možná je to škoda?!