LADIS

Vyjde reklamace?

Ahoj,
Potřeboval bychpomoct s tím: mám notebook, chovám se k němu pěkně a vubec ne hrube ;). asi před pul rokem sem ho otevřel a na obrezovce se mi objevil zelený pruh. Technik nám říkal že to je odlepený nějaký proužek v monitoru a proto tam je taková chyba. Mám to ještě jeden rok v záruce a tak nevím jestli mi to vemou na reklamaci a neřeknou že to neporaví protože to muzou vzít jako hrubé zacházení se spotřebičem :/
Děkuji za oidpověd

Nejlepší odpověď
anonym

Rozhodně notes reklamuj. Přinejhorším ti řeknou, že reklamaci neuznávají (z toho a toho důvodu) a nabídnou ti placenou opravu.

Další odpovědi
ladaadal

A jak my to máme vědět? Záleží na jejich posouzení, eventuelně na soudci pri soudním sporu, ale dozvíš se to jedině tak, že to tam odneseš.

Yap

Reklamuj. To není běžná závada.

rotvik

Ten notas te neco stal, mas ho v zaruce, tak se seber a bez to reklamovat, pokud ti to neuznaji, najdi si soudniho znalce v oboru PC a VT urcite ti poradi a uvidis