nyjono

Vyhovuje vám nový způsob vyhledávání na Uložto.cz?

Pro ty z vás, kteří z Uložto.cz stahují.
Díky za vaše názory.

Kde jinde ještě filmy free stahujete?

Doplňuji. Souhlas. Tato inovace stojí za 💩

Nejlepší odpověď
iceT

Ó nikoli, je to hrozný, můj chlap včera prskal celej den kvůli té změně. Ale on tam především stahuje hudbu. Já na filmy chodím na fastshare, webshare, sdílej a datoid. Film z uložto jsem nestahovala ani nepamatuju.

Další odpovědi
Randomčlověk

Lepší byl starý vyhledavač

Filip84

Je to horší, už jenom kvůli tomu, že to automaticky nevyhodí související položky.

Krom zahraničních serverů používám ještě datoid.

schranka

Který chüj ** to takto „vylepšil“. Přehodí tě to na jiný vyhledávač v nové stránce v novém panelu, rozkliknutí souboru tě ale zase stejně vrátí na uloz.to. Je to **nepřehledné, hnusné a nejde to ani upravit, vše je v jednom sloupci a jde to donekonečna dolů. Vyhledávání na gozo (beta uloz.to) nemá filtry, nenabízí ti žádné možnosti, žádné názvy, nepomůže ti, neporadí, musíš to celé vypsat. A k čemu proboha je tam google, seznam a bing vyhledávač, když ti stejně vyhledávají nesmysly, které tě zase přehodí na uloz.to, úplně jinam nebo dokonce na gozo a zase v novém panelu.

Proč prostě nemohli nechat vlastní přehledný vyhledáváč přímo na své stránce? Proč používají druhotné vyhledáváče v novém panelu, které tě stejně odkážou na uloz.to. Tak mi řekněte, co je to za vylepšení a co je na tom lepšího? Skoro bych věřil, že uloz.to odteď spravuje stát. Až takhle špatné a idiotské to je.
Možná je to kvůli autorským právům a problematikou s pirátstvím a proto asi zrušili vlastní vyhledávač, aby to s nimi nebylo spojené. Ale je to docela k⌀k⌀tina. Vyhledávání funguje přes jiné vyhledávače, ale soubory jsou stejně na uloz.to odkud se to taky stahuje. Jen to jde zbytečnou oklikou. Mohli to vymyslet líp. P°m°č!

elkon

Žádnou změnu nepozoruji a také stahuji stále stejnou aplikací.
Ale je tam hláška, že si můžete vybrat prohlížeč podle svého.

Fenda68

Právě jsem napsal na podporu, WTF, co kua má znamenat. Jsem rozpálenej doběla ještě teď. Detaily souboru nejsou vidět dříve, než po kliknutí na samotnej soubor a když se mi nelíbí kvalita, tak musím zkoušet a hledat jinde.
Na televizi to nespustím, bo se mi GoZo neotevře. TV mám 3 roky starou.
Peklo a toho debila ajťáka bych nakopal do prdele zepředu, grr.

Mishka5888

Nový vyhledávač je peklo…nicméně, dá se to zatím obejít tak, že v mobilu si stáhněte apku ulozto, tam funguje staré vyhledávání a pek jen opišete do pc…a stahujete:)

knedlik2323

Vraťte to zpět, toto se opravdu nedá.

knedlik2323

Katastrofa ten nový.

cochee

Tohle jsem sledoval včera na diskuzi u nějakého článku na toto téma. Kromě jednoho „gramofona,“ který tam furt mlel stále dokola o ubečených zlodějích – warezácích, tam z toho vyplynulo, že to chce čas a za pár dní by to mělo fungovat obdobně svižně a efektivně jako postaru, jde jen o to, aby nově používané vyhledávače měly čas a prostor si celou databázi zaindexovat. Teď to samozřejmě hrozně dře, protože indexace v podstatě neexistuje.

Fenda68

Vždyt to ale přeskočí na jinou záložku a ty možnosti, co tam byly, tam nejsou?
Jsme v roce 2022 a udělají takovej paskvil.

cochee

ad „schranka“: vlastní vyhledávač musel skončit, protože nová legislativa – nebudu zabíhat do podrobností (ani si je nepamatuju), ale je v tom samozřejmě zájem EU o omezení/zamezení duševního pirátství.