ReHu

Vyhovuje mi organizátor v Nokii. Tel. HTC neznám, ale ráda bych ho vyzkoušela. Máte někdo zkušenosti a můžete porovnat?

Díky.

Nejlepší odpověď
jpau

A jaké HTC, s Windows Mobile (sorry, Phone) nebo Androidem? Vlastně je to jedno, protože do obou systémů si můžeš nahrát jakýkoli svůj organizér.

Já osobně používám RIM BlackBerry, kde je to celé dotaženo někam jinam a ten systém mě docela baví. Např. když mi přijde e-mailem pozvnáka na schůzku, tak mi ji telefon sám zařadí do kalendáře atp. Nevím jestli to Android umí, u Windows Phone bych tomu docela i věřil, pomocí synchornizace s Microsoft Exchange.

Závěrem:
Je to jedno, pro běžného uživatele (to není žádná urážka!) vystačí jakýkoli organizér, jde jen o zvyk a pokud se ti ten v Nokii líbí tak si ho užíj, protože díky migraci k Windows Phone už tady dlouho nebude 😉.