dgfdgf

Vyhověj mi v luxusních restauracích, když si donesu ešus nebo krabičku a budu chtít jídlo s sebou?

Je to nějak špatnej požadavek?

Nejlepší odpověď
cynique

Jsem přesvědčen, že vám vyhoví.

Luxusní restaurace se stále drží hesla: „Náš zákazník, náš pán“. Je to součástí jejich strategie. Ještě vám ešus i hezky zabalí.

No a kdyby jste s tím požadavkem někde narazil, tak to znamená jenom to, že obsluhují burani. A pak je už celkem jedno, jestli se to stane v restauraci luxusní nebo nádražní.

Další odpovědi
Klaproth

Ešus ani krabičku si nosit nemusíš. V každé normální i neluxusní restauraci jsou na to vybaveni a jídlo ti zabalí.