independent

Vyhazujete z přátel na FB a jiných soc. sítí, lidi kteří umřeli?

Nejlepší odpověď
Kepler

Na sociálních sítích sice nefunguju, ale ze svých kontaktů na mailu i telefonu vypouštím každého, kdo je pro mně zbytečný, nereagující atd. Takže vlastně mrtvý.

Další odpovědi
ivzez

Některé ne, ponechávám si je mezi přáteli dále,
jiné ano. (Ráda se k některým příspěvkům vracím.)

Nedávno mne zaujalo, že někdo přeje člověku, který
před asi třemi roky zemřel, všechno nejlepší k narozeninám.

Rokio

ivzez: To byl jeden youtuber, který toho pak litoval. Daný člověk přál úplně všem svým facebookovým přátelům a měl jich tísíce. Jak jsem řekl, tak pak od toho upustil.