vojta@super

Vydržím ještě dva roky čekat na psa?

Dobrý den!Chtěl bych něco vědět jestli vydržím ještě dva roky na psa když sem čekal 6 let?
Doplňuji:
Pane vrátný vy jste fakt de.il

Nejlepší odpověď
ReHu

Kdo to má vědět, když ne ty???

Další odpovědi
Nuk nuk

Nevím, jestli vydržíte, ale snad byste mohl, ne ;) Na některé věci si holt člověk musí počkat, nejde mít všechno hned a bez psa se přeci jen dá i žít.

Vrátný

S Tvým rozumem, když se ptáž na pitomost vydržíš. Zeptej se sousedů a oni poznají zda jsi při smyslech a poradí. Zde zdržuješ.

Elizabet

To musíš vědět sám a taky proč počkat nebo tak protože na tuto otázku nejde odpovědět.

Haníí

Na tuto otázku opravdu odpovědět nejde!!Není tu rozepsané,proč čekat.A taky ostatní neví,jestli cizí člověk dokáže čekat,když ho nezná:D