Prekokos

Je možné si vydělávat pomocí kreslení technických výkresů pro firmy?

Vydelavani kreslenim technickych vykresu

Zdravim,
je mozne vydelavat si pomoci kresleni technickych vykresu pro firmy? Popripade kolik by to mohlo vydelavat ?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud najdeš někoho kdo ti za to bude platit, tak ano. Počítej ale s tím, že zájem bude nevelký.

Další odpovědi
Edison

Možné to je… Udělej si na to ŽL, inzeruj, nabízej… Firmy, které skutečně vyrábějí trvale, mají své „kresliče“. Takže v podstatě jako normální plat – přežít se z toho dá. Ale že by to bylo extra terno… nevím…

aliendrone

Nemyslím, že by dnes ještě bylo možné si takto přivydělat. Naprostá většina konstruktérů-architektů/inženýrů pracuje na návrzích se softwarem, jehož primární vlastností je v něm navržený objekt tisknout v podobě tech. výkresu. A to včetně jednotlivých podčástí, dílčích konstrukčních a montážních sestavení. A to nemluvím o MNOHA dalších výhodách, které takový soft s sebou přináší při používání oproti klasickému prknu.

Silně pochybuji, že bys byl schopen konkurovat tiskárně jak výkonem, tak cenou. To víš, doba kreslících prken a pauzáků je dávno pryč. Nebo vážně věříš, že bys dokázal konkurovat tomuhle? > https://www.al­za.cz/epson-surecolor-sc-t5100-d5471639.htm