David100

výběr notebooku

dobrý den, potřeboval bych nějaký nový notebook na „vejšku“.
Důležité je aby měl dostatečný výkon pro práci s náročnými programy
a také aby sem si na něm mohl zahrát nějakou tu novější hru na lepší detaily.
cenová relace kolem 16,000 KČ
DĚKUJI ZA ODPOVĚD

Doplňuji:
opravuji:děkuji za vhodnou odpověď

Odpovědi
anonym

Využíváte tady někdo hledání? Asi ne! Jelikož by jsi se dohledal že notebook není určený na hry!

Nerevarin

http://pctunin­g.tyden.cz/har­dware/noteboo­ky-pda/25698-msi-gx60-nejlepsi-herni-notebook-soucasnosti?star­t=11

Je kapku dražší, než bys rád, ale špatnej kousek to nebude. Anebo mrkni na Alza.cz sekce herní notebooky.