Marianna

Výběr kosmetického štětce?

Ahojky, potřebuji poradit doteď jsem používala běžné kosmetické štětce z drogerie z nějakých umělých vláken, ale teď v zimě mám nějakou citlivější pleť asi, dělá se mi občas na tvářích vytážka, tak se chci zeptat jestli myslíte že to může i výběr štetce ovlivňovat? Jaké používáte štetce vy? Máte nějaké tipy?

Nejlepší odpověď
Damiana

Ony ty štětce taky občas (alespoň jednou za čtrnáct dní) potřebují vyprat.:-)
Ale je fakt, že ty obyčejné jsou dost ostré samy o sobě, doporučuji ti koupit si kvalitní sadu, já mám teď štětce od Estèe Lauder.
(Na vině ale nemusí být jen štětce, v chladném počasí si dobře zvol na den podkladový krém (pozor na některé obyč hydratační, dovedou nadělat pěknou paseku) a hlavně nezapomeň na make-up, který právě v tomto ročním období pleť chrání jako kabát. )

Další odpovědi
mosoj

Dělají to líčidla. To jsi na tom tak špatně, že se musíš líčit ,

Scarlet

Já se snažím používat přírodní materiály, takže štetec na makeup mám ze srsti horské kozy 😁 a aplikátor na oční stíny z pony srsti… nijak mě nedráždí – pokud vím, jsou jemňoučké a taky jim ty štětiny skoro vůbec nevypadávají, a to je umývám pravidelně 🙂

KamaradkaEL

Já teda taky upřednostňuji přírodní srst nebo štětiny, nemám syntetické štětce moc ráda, ale zase každému vyhovuje něco jiného, že ano 🙂