Avatar uživatele
Marianna

Výběr kosmetického štětce?

Ahojky, potřebuji poradit doteď jsem používala běžné kosmetické štětce z drogerie z nějakých umělých vláken, ale teď v zimě mám nějakou citlivější pleť asi, dělá se mi občas na tvářích vytážka, tak se chci zeptat jestli myslíte že to může i výběr štetce ovlivňovat? Jaké používáte štetce vy? Máte nějaké tipy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? petra15 před 3720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Ony ty štětce taky občas (alespoň jednou za čtrnáct dní) potřebují vyprat.:-)
Ale je fakt, že ty obyčejné jsou dost ostré samy o sobě, doporučuji ti koupit si kvalitní sadu, já mám teď štětce od Estèe Lauder.
(Na vině ale nemusí být jen štětce, v chladném počasí si dobře zvol na den podkladový krém (pozor na některé obyč hydratační, dovedou nadělat pěknou paseku) a hlavně nezapomeň na make-up, který právě v tomto ročním období pleť chrání jako kabát. )

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Dělají to líčidla. To jsi na tom tak špatně, že se musíš líčit ,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Scarlet

Já se snažím používat přírodní materiály, takže štetec na makeup mám ze srsti horské kozy 😁 a aplikátor na oční stíny z pony srsti… nijak mě nedráždí – pokud vím, jsou jemňoučké a taky jim ty štětiny skoro vůbec nevypadávají, a to je umývám pravidelně 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KamaradkaEL

Já teda taky upřednostňuji přírodní srst nebo štětiny, nemám syntetické štětce moc ráda, ale zase každému vyhovuje něco jiného, že ano 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl