Reny

Vybavení v RD.

Mám kupce na RD přes RK a předběžně jsem se dohodla na určité ceně, ale ještě jsme to neprobírali do detailu.Jenom vím že ho bude chtít zbourat a na tomto pozemku si postavit nový dům,tak bych chtěla vědět jestli věci jako např.elektric­.bojler,plyno­vé gamaty.pec na tuhá paliva apod.spadají do ceny na které jsem se dohodla.Ještě jsem se s ním o tom nebavila jestli si to bude chtít ponechat a nebo si za tyto věci mohu dát cenu navíc,nebo to nabídnout někomu jinému.Jsem laik,a potřebovala bych poradit jak bych měla postupovat.

Nejlepší odpověď
mojitek

Vse by melo byt uvedeno v kupni smlouve,aby nedoslo k naslednemu nedorozumeni…

Další odpovědi
Džanička

Toto všechno je v ceně nemovitosti,jestli si tyto věci budete chtít ponechat,tak by jste měla cenu spíš snížit.To je to samé jako kdyby jste si vy koupila byt a rekonstruovala ho,taky vám ho prodají s topením,vanou apod.Podle mě jestli se bude domek bourat,je to na novém majiteli,co s tím vším udělá,bez těchto věcí to může být považováno jako holodům,a to pak domek nemusí mít takovou cenu..

ReHu

Pokud detaily ještě nemáte probrané a new majitel bude chtít dům bourat, myslím, že se dohodnete a staré vybavení byste mohli odvézt a následně prodat.
Záleží na om, jak daleko jste v tom jednání. Jestli jste aspoň něco naznačila či ne, aby neměl mylný dojem.