Avatar uživatele
Reny

Vybavení v RD.

Mám kupce na RD přes RK a předběžně jsem se dohodla na určité ceně, ale ještě jsme to neprobírali do detailu.Jenom vím že ho bude chtít zbourat a na tomto pozemku si postavit nový dům,tak bych chtěla vědět jestli věci jako např.elektric­.bojler,plyno­vé gamaty.pec na tuhá paliva apod.spadají do ceny na které jsem se dohodla.Ještě jsem se s ním o tom nebavila jestli si to bude chtít ponechat a nebo si za tyto věci mohu dát cenu navíc,nebo to nabídnout někomu jinému.Jsem laik,a potřebovala bych poradit jak bych měla postupovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 5048 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

Vse by melo byt uvedeno v kupni smlouve,aby nedoslo k naslednemu nedorozumeni…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Džanička

Toto všechno je v ceně nemovitosti,jestli si tyto věci budete chtít ponechat,tak by jste měla cenu spíš snížit.To je to samé jako kdyby jste si vy koupila byt a rekonstruovala ho,taky vám ho prodají s topením,vanou apod.Podle mě jestli se bude domek bourat,je to na novém majiteli,co s tím vším udělá,bez těchto věcí to může být považováno jako holodům,a to pak domek nemusí mít takovou cenu..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Pokud detaily ještě nemáte probrané a new majitel bude chtít dům bourat, myslím, že se dohodnete a staré vybavení byste mohli odvézt a následně prodat.
Záleží na om, jak daleko jste v tom jednání. Jestli jste aspoň něco naznačila či ne, aby neměl mylný dojem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek