majša

Vůbec mi nejde tělocvik

ahoj potřebovala bych radu vůbec mi nejde tělocvik běhám pomalu a to ani nemluvím o gymnastice strašně se bojím a ta známka z TV mi kazí vysvědčení a hodně se kvůli tomu trápím předem díky za odpověď
Doplňuji:
no ale nejhorší je že máme chlapa jako tělocvikáře

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak profesorka na tělocvik je dylča, když ti kazí vysvědčení,,,pokus se s ní promluvit, říct jí, že děláš, co je v tvých silách. Měla jsem kamarádku, která se podobně trápila, nakonec se to vyřešilo tím, že z tělocviku byla ze zdravotních důvodů osvobozena. Pokud by se ti podařilo přesvědčit lékařku, že doopravdy po tobě na Tv požadují výkony, kterých nejsi schopna, tak máš vyhráno…
Záleží jen na tom, jestli není vše jen o tom, že jsi líná,,,nic osobního,,,
Doplňuji:
Tak platí to samé, jen s tím rozdílem, že je to dyliňák,,,:-D

Ještě se to prober s rodiči, zajděte klidně spolu za tím tělocvikářem, pokud nebude vstřícný, tak za ředitelkou, pokud ani to nepomůže, tak fakt jedině ta doktorka,,,

Další odpovědi
AndreiRanger

Tělocvikář blb je nejhorší kombinace pod sluncem. Pokud je to takový ňouma co ti zkazí vysvědčení, taky bych radil úplné uvolnění z tělesné výchovy ze zdravotních důvodů.

Jinak neklesej na mysli, určitě jsi profík v nějaké jiné oblasti;-)

Alesh

Vysvědčení není všechno, ale to člověk pochopí až časem, kdy postoupí do dalšího levelu (další stupeň, zaměstnání). Jinak, co se tělocviku týče, který ti nejde, tak k tomu ti můžu říct, že pokud člověk na něco nemá talent od přírody, o to víc to musí trénovat. Rady typu vykašlat se na to, požádat o uvolnění apod. beru jako slabošské a tudíž nevhodné. Bojuj, děvče, bojuj! 😉

kastanracing

Nešlo to, ale musím bohužel reagovat! Nesouhlasím s nějakým osvobozením od tělocviku. Kdo osvobodí mne např. od dějěpisu, že mi nejde mechanické učení??? Podlě školského zákona neexistuje uvolnění z tělocviku, učitel musí přízpůsobit hodinu např. i s tělěsně postiženými lidmi. Něco jiného je, když je někdo po nemoci apod. Tělocvik je stejný předmět jako každý jiný a měl by se hodnotit stejně jako matematika, dějěpis apod. Takže to, že někomu nejde běhání, by se mělo projevit i ve známce (pokud s tím něco nedělá, doučování z tělocviku funguje také). Ale bohužel a mrzí mě to, se vše řeší domluvou, osvobezím a podobným pohodlným řešením jak se vyhnout těocviku. Pak se nedivme, že budem za chvíli obézní stát.