zjentek

Všimli jste si, že ve všech Pet shopech či prodejnách Zverimax se vyskytují dokola titéž domácí mazlíci?

Rybky, potkani, ptáci, hlodavci, plazi… sem tam králíček, fretka, ježek nebo veverka…

A naopak některé druhy mazlíků tam naprosto absentují ;)

Kdo/co nám podsunuje (předepisuje), co budeme chovat?

Seženu vůbec někde tetřeva? Nebo tetřívka?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

…to je fakt, takový prasátko či telátko jsem tam neviděl …

Další odpovědi
Drap

Tetřeva nebo tetřívka budeš muset opatřit na černém trhu, nebo ulovit. Bez zvláštního povolení neni možné tyto druhy chovat v domácích chovech. Stejně tak musíš mít povolení k chovu lva, pumy popřípadě některých vymírajících druhů.