JájsemRaibek

Co dát jíst mořskému prasátku?

Přátelé jdu si k vám pro radu. Koupil jsem si mořské prasátko. Koupil jsem mu i obrovské akvárium, aby mělo dostatek místa a hezky jsem mu ho až po vrch napustil vodou (vždyť je mořské ne)… Chvíli se na hladině radostně převalovalo a potom si lehlo na dno a usnulo. Už spí tři dny.
Otázka zní Až se probudí, co mu mám dát najíst?
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Edison

Mořské pomeje… 😁

Další odpovědi
cochee

Nemusíš mu nic dávat. Ono jí vodu. A to i ve spánku. Tu vodu jsi doufám posolil, jó?