vivatisCZ

Vše na počítači se mi hrozně seká. Co s tím mám dělat?

Dobrý den, před dvěma dny se mi na počítači začalo vše sekat. Prohlížeč, hry a další programy. PC není vůbec starej ještě mu není ani rok a navíc je to herní nadupanej PC, který rozjel i ty nejnáročnější hry na plné detaily. Nyní když se mi vše seká tak může na něm dělat tak velký kulový. Co s tím?

Nejlepší odpověď
www

Projet antivirem, antimalwarem ap., zkontrolovat množství spuštěných aplikací a ponechat jen důležité.
Vyházet zbytečnosti (odstranit, odinstalovat), vyčistit CCleanerem, provést nakonec defragmentaci.
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Podle formulace dotazu bych doporučil reinstal OS*) – a raději jej svěř někomu zkušenějšímu**)!
😉
*) …„se mi začalo“… 😉 – nic SE SAMO – něco jsi musel v PC změnit – (de)instalovat, navíc ani neuvádíš, jaké Win máš (o Linuxu neuvažuju)
**) je třeba zazálohovat data, lépe i ovladače