HiddeNnn

Jak vyřešit vrčení a hučení v počítači?

Mám poměrně výkonný počítač, ale pokaždé, když zapnu nějakou náročnější hru, tak mi začne hučet, vrčet a zároveň mi začne blikat modré světélko na základovce (viz. foto). Nevím co s tím, než to vložím do rukou profesionála, rád bych věděl, jestli někdo neví čím to bude.

Odpovědi
plebs

Je přetížen tak začne vrčet

Drap

Vrčení a hluk obecně je většinou od chlazení. Zkus vysát z ventilátoru a z celého počítače prach. Většinou se to zlepší.

HiddeNnn

A dá se s tím něco udělat? Ujede mi všechny novější hry bez problému, jen hučí. Vadí to nějak? Je šance, že přestane fungovat?