Vrátili byste se počtvrté ke stejnému zaměstnavateli?

Poprve me propustili kvuli ekonomicke krizi (1–2009) a nastoupil jsem (8–2007), takze rok a pul prace. (Stacil tenkrak pohovor)
Podruhe me volali zda-li chci zpet, ze nabiraji byvale zamestannce v (10–2009) a propustili po skonceni zkusebni doby = konec mesice (1–2010), takze 3 mesice (Nabrali me bez nejakych naroku zpet)
Potreti jsem se to zkusil pres agenturu a dostal se zpet, ale delal jsem jiz prijimaci rizeni na 2 kola. Po necelych 2 mesicich me nahle oznamili, ze je propousti pro nadbytecnost kvuli nedostatku zakazek z Ciny.

Jakou mam sanci se dostat zpet na potctvrte? Libi se mi tam i kdyz to neni lehka prace, dojizdim skoro 40km, ale mam tam dobrou praxi a jsme tam jak ryba ve vode. Je vubec nejake omezeni kolikrat se muze zamestananec vratit? Zadny cerny puntiky tam doufam nemam, ale ta pani z agentury mi povidala ze pokud budu chtit znovu nastoupit, tak ze budou nabirat prednostne ty kteri maji nejlepsi hodnoceni od mistra. Pokud tam mam pry nejaky nedostatky, tak pry nemam sanci. Nevim o nicem, takze sance bude? Mozna se mam ridit heslem trikrat a dost, ale i tak o tom premyslim. :)
Vice pripadne v diskuzi pod otazkou.

Nejlepší odpověď
marci1

Není to zrovna obvyklé, ale pokud Tě ta práce baví a nemáš možnost jiné práce, tak proč ne ? 🙂

Další odpovědi
gecco

Žádné „omezeni kolikrat se muze zamestananec vratit“ není…
😉
A jakou má šanci? – zeptej se mistra…
😉
Přeju, ať se ti tvé rozhodnutí vyplatí – ať už bude jakékoli…
😉

anonym

já bych se nevrátil ani jednou, jen v případě, že to by to bylo po neshodách s vedením a s novým vedením bych to možná zkusil. pokud bych odešel sám, tak bych se nikdy nevrátil. mám kolegu, který se vrátil dvakrát, i když odcházel sám a teď odešel opět. v Tvém případě záleží na Tobě, pokud Ti ta práce za to stojí 🙂

anonym

Ne, já bych se nikam, kde mě už třikrát vylili necpala, já bych raději zvolila jistotu, tohle je nanic, i když se ti tam líbí.

ReHu

Pokud nemáš nic stabilnějšího a lepšího, proč ne?

Drap

Podle mne nestojí otázka zda se vrátit či ne, ale spíše, zda máš někde jinde lepší a jistější práci.

ivzez

Myslím, že byste se na to měl dívat i z jiných úhlů pohledu.
U tohoto zaměstnavatele máte akorát jistotu, že se Vás zbaví hned, jak to půjde.
Nemáte možnost se dostat, postoupit dál/výš…

Jediné omezení spočívá v zákazu opakování pracovních poměrů na dobu určitou,
to se však nevztahuje na agentury.