Avatar uživatele
adelkubickov

Vrátil se ke mě po 8 měsících, ale řekl mi, že už mě nemiluje,má smysl bojovat o jeho lásku?

Ahoj,
Měla jsem přítele 13 měsíců. V létě jsme se rozešli a já na něj nemohla zapomenout. Rozhodla jsem se o něj bojovat o 8 měsíců později jsme se rozhodli,že to spolu znovu dáme dohromady.
Řekl mi ale, že mě nemiluje a já nevím co mám dělat,myslela jsem si,že už všechno bude dobré, nevím jestli mám ještě sílu.
Co myslíte, mám bojovat o jeho lásku? A jak mu dokázat,že mě miluje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3664 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ne,rozhodně to smysl nemá.
Když tě teda nemiluje,tak proč se k tobě vrátil?Zřejmě momentálně nemá do čeho píchnout,a protože ty ho miluješ,tak tě má jistou.
Proč být s člověkem,co o tebe nestojí?Jen tak tak,ze zvyku?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Osm měsíců někde lítal a teď se vrátil s tím, že tě nemiluje. Ten by jel jako namydlený blesk.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Promiň, ale Ty mu chceš dokazovat, že Tě miluje ? Lásku druhého člověka nelze získat, vynutit, vyprosit, buď je, nebo není. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Bohužel ho miluješ jenom ty. On tebe ne. Tím, že ti to ještě tak naplno řekl, tě navíc ponižuje. Stojíš o takový vynucený „vztah“? Proč? Vyhovuje ti, žes ho „vyhrála“? Tohle je spíš zadělání si na velký citový průšvih, který tě do budoucna může poznamenat – a tvé další vztahy taky.
Člověk není věc, kterou si koupíš a bude ti sloužit. Buď to tam je nebo ne. Život utíká a je příliš krátký na to plýtvat city tam, kde nic není.

Btw – proč jste se tehdy rozešli? (Napiš do diskuze.)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Nevím samozřejmě všechny informace, ale v každém případě doporučuji vztah ukončit. A když ještě řekne že Vás nemiluje. Co vlastně chce? Mít na čas zázemí než odejde jinam?
Jedno pěkné pořekadlo a no toto se hodí,říká: „dvakrát nevstoupíš do stejné řeky“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanavall4

Ahoj Adel ja bych nebojovala o jeho lásku když tě nemiluje to jetakovy divny jako u mě že ty ho miluješ a on zase ne je to divny radši na něho zapomen a najdi si jineho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Vypadni od něj/vykopni ho – dle situace. Pokud si to s tím „nemiluji“ nerozmyslí, tak Tě jen využívá. A pokud Tě bude mít jistou, tak si to zaručeně nerozmyslí.
Domnívám se, že nechat ho plavat je Tvá jediná šance se dvěma možnými výsledky. Buď budeš volná pro jiného, nebo si to rozmyslí (ale i když bude trvdit, že Tě už miluje, buď hooodně opatrná)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AJICEK

Nevím kdo koho nechal,ale natohle se dělá test lásky a ten musíš použít jestli chceš vztach zpátky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Jsou prece i zeny, co se nechají denne mlátit a stále k nemu drzí a milují ho…:-):-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hamon

iceT: do čeho píchnout :D

před 3664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

tož však víš,už je sice po 22 h,ale tak nemusím být nadoraz hrubá

před 3664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Blednu závistí.....-tvoje výroky jsou legendární(nemej obavy, závist neznám a moc ti fandím). Nakoukni prosímte na otázku „Co byste si vybrali, cím byste chteli být?“- do komentu…:-):-)

před 3664 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek